21 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Ek Kart Almadığım Halde Sicilimi Bozdu!

Eşimin sizin adınıza kredi kartı vardı 400 tl limitli ve bunu ödememiş kartta en sonunda idari takibe düştü ve idari takibe düşmeden önce de bana ek kart açtırmış ama ben kullanmadığım bir ek kart yüzünden hatta kuryeden bile almadığım iade ettiğim bir kart uğruna suan benim sicil
puanımı bile etkilenmiş.

Sizin tarafınızdan benim suan ki skorum 0(sıfır) ve ben başta siz olmak üzere hiç bir banka ile çalışamıyorum .Sizin sayenizde anlamadığım konu neden ben imza bile atmadan adıma çıkan ek kartın mağduru olayım ki ben esnaf olduğum halde hiç bir bankaya ve devlete suan'a kadar bir kuruş borcum yok ve şimdi sizden isteğim bu yapmış olduğunuz hatayı lütfen düzeltiniz.

Ebru 55 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Ebru 26 Mart 2013

    yapı kredi bankasına daha önceden şikayetimi bildirdim ama nedense haklı olduğum için cevap yazamıyorlar bana yapılan hatamı düzeltmelerini istiyorum yoksa mahkeme yoluyla ben düzelteceğim artık bekliyorum ama hala bir ilgilenen ve cevap veren yok.

  • Ebru 26 Mart 2013

    Eşimin sizin adınıza kredi kartı vardı 400 tl limitli ve bunu ödememiş kartta en sonunda idari takibe düştü ve idari takibe düşmeden önce de bana ek kart açtırmış ama ben kullanmadığım bir ek kart yüzünden hatta kuryeden bile almadığım iade ettiğim bir kart uğruna suan benim sicil puanımı bile etkilenmiş. Sizin tarafınızdan benim suan ki skorum 0(sıfır) ve ben başta siz olmak üzere hiç bir banka ile çalışamıyorum . Sizin sayenizde anlamadığım konu neden ben imza bile atmadan adıma çıkan ek kartın mağduru olayım ki ben esnaf olduğum halde hiç bir bankaya ve devlete suan'a kadar bir kuruş borcum yok ve şimdi sizden isteğim bu yapmış olduğunuz hatayı lütfen düzeltiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön