Yapı Kredi Bankası EFT Masrafı Hakkında...

Adnan B. |

Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı ve kredi kartı ile ben EFT işlemi yapmama rağmen EFT işlemimi günlerce yapmadıkları gibi gerçekleşmemiş EFT için benim hesabıma EFT masrafı eklediler. 06.06.2016 tarihinde Bankanızın aracılığı ile göndermiş olduğum EFT yaptım tekrar tarafıma iade edildi, masrafı da benim hesabıma yansıtıldı ve daha sonra EFT'nin karşı tarafa ulaşmadığını öğrendim. 08.06.2016 tarihinde yine kredi kartı ile 9 taksitli olarak yeniden Bankanızın aracılığı ile göndermiş olduğum EFT yerine ulaşmamış olup, halen hesapta gönderilmiş gibi gösterilmekte ve bankanızın müşteri hizmetleri servisi ile görüşmem sonucu halen sorun çözülemedi bu konuda yardımlarınızı bekliyorum sorun çözüldükten sonra bana yansıtılan masraflarında hesabıma geri iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

İşlem Ücretleri Havale- Eft

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  12:22

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.