Yapı Kredi Bankası Duyarsızlık,İlgisizlik,Birimler Arası Kopukluk.

Ömer Muzaffer U. |

Yapı Kredi Bankası'na ait borcumu tamamen ödediğim halde Yapı Kredi Bankası parseller-bağcılar şubesi vadesiz hesabımda bulunan blokeyi bir türlü kaldırmıyor avukatı arıyorum avukat borç yok zaten banka sistemden görüyor borç olmadığını diyor şube biz genel müdürlüğe e-posta attık onun cevabını bekliyoruz diyor bende bekle babam bekliyorum. Bu kadar duyarsız bir banka olmaz avukat 0*****'ı arayın diyor oradaki santral biz müşterilerle konuşmayız diyor böyle bir saçmalık yok. Borcu ödeme mağdur oluyorsun borcu öde mağdur oluyorsun. Gerçekten kötü bir banka bu Yapı Kredi Bankası!

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Muzaffer U.
  27 Mayıs
  11:38

  Türkiye'nin en berbat Bankası Yapı Kredi Bankası

 • Ömer Muzaffer U.
  25 Mayıs
  13:08

  Yukarıda yazdığım tüm iletişim kaynaklarının hiçbirinden yanıt gelmedi. Çok berbat ve hantal bir banka Yapı Kredi Bankası eskiden böyle değildi. Şu andaki yöneticilerin hiçbiri görevini yapmıyor. Yazıklar olsun.

 • Ömer Muzaffer U.
  14 Mayıs
  10:09

  Tefeci ve emek hırsızı Yapı Kredi Bankası ve sahibi Ali koç a benden aldığınız haksız paraları haram zıkkım ediyorum. Öteki dünyadada hesabını Allah'ın izni ile soracağım.

 • Ömer Muzaffer U.
  12 Mayıs
  14:00

  yapı kredi bankasına olan borcumu yapı kredi bankasının tefeci uygulamasıyla kapattığım halde Yapı Kredi Bankası borcumun kapandığımı merkez bankasına halen bildirmemiş ne biçim bir banka bu. borcun olsa da seni mağdur ediyor borcunu kapatsanda. bankanın sahibi ali koç A bunu aktaracağım. rezil bir banka bu Yapı Kredi Bankası

 • Ömer Muzaffer U.
  11 Mayıs
  12:07

  çene suyuna pilav yapıyor Yapı Kredi Bankası. aldıkları faizi ve tefecilik paralarını haram ediyorum bu bankanın sahibine. hakkımıda helal etmiyorum ali koç A öteki dünyada hesaplasacağız

 • 11 Mayıs
  11:01

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.