11 Mayıs 2016

Yapı Kredi Bankası Duyarsızlık,İlgisizlik,Birimler Arası Kopukluk.

Yapı Kredi Bankası'na ait borcumu tamamen ödediğim halde Yapı Kredi Bankası parseller-bağcılar şubesi vadesiz hesabımda bulunan blokeyi bir türlü kaldırmıyor avukatı arıyorum avukat borç yok zaten banka sistemden görüyor borç olmadığını diyor şube biz genel müdürlüğe e-posta attık onun cevabını bekliyoruz diyor bende bekle babam bekliyorum. Bu kadar duyarsız bir banka olmaz avukat 0*****'ı arayın diyor oradaki santral biz müşterilerle konuşmayız diyor böyle bir saçmalık yok. Borcu ödeme mağdur oluyorsun borcu öde mağdur oluyorsun. Gerçekten kötü bir banka bu Yapı Kredi Bankası!

Ömer 363 Okunma

Cevaplar

 • Ömer27 Mayıs 2016

  Türkiye'nin en berbat Bankası Yapı Kredi Bankası

 • Ömer25 Mayıs 2016

  Yukarıda yazdığım tüm iletişim kaynaklarının hiçbirinden yanıt gelmedi. Çok berbat ve hantal bir banka Yapı Kredi Bankası eskiden böyle değildi. Şu andaki yöneticilerin hiçbiri görevini yapmıyor. Yazıklar olsun.

 • Ömer14 Mayıs 2016

  Tefeci ve emek hırsızı Yapı Kredi Bankası ve sahibi Ali koç a benden aldığınız haksız paraları haram zıkkım ediyorum. Öteki dünyadada hesabını Allah'ın izni ile soracağım.

 • Ömer12 Mayıs 2016

  yapı kredi bankasına olan borcumu yapı kredi bankasının tefeci uygulamasıyla kapattığım halde Yapı Kredi Bankası borcumun kapandığımı merkez bankasına halen bildirmemiş ne biçim bir banka bu. borcun olsa da seni mağdur ediyor borcunu kapatsanda. bankanın sahibi ali koç A bunu aktaracağım. rezil bir banka bu Yapı Kredi Bankası

 • Ömer11 Mayıs 2016

  çene suyuna pilav yapıyor Yapı Kredi Bankası. aldıkları faizi ve tefecilik paralarını haram ediyorum bu bankanın sahibine. hakkımıda helal etmiyorum ali koç A öteki dünyada hesaplasacağız

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Mayıs 2016

  Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön