03 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası Dosya Masraflarının Ödenmesi!

15.01. 2015 tarihinde YKB ( Yapı Kredi Bankası) tüketici hakları hakem heyetinin lehime vermiş olduğu kararları adı geçen Banka 6 aydır ödemiyor. 444 0 440nolu telefonu 15 günde bir arıyorum. Müşteri temsilcisi her seferinde bu hafta içinde ödenecek diyor.

Ama ödenmiyor. Ben adı geçen bankanın 20 yıllık müşterisiyim ve kredi kartını kullanıyorum. Son ödeme tarihini bir gün geçirsem bana %2.5 faiz uyguluyor. Ama benim paramı altı aydır ödemiyor ve ne zaman ödeyeceğine dair bir bilgilendirme de yapmıyor. Koç Holdinge hiç yakışmıyor.

Gereğinin yapılmasını arz ederim. Başka ne tür yasal yollara başvurabilirim bilgilendirirseniz memnun olurum.

Musa 175 Okunma

Cevaplar

  • Musa 05 Haziran 2015

    Diğer bankalardan da dosya masrafını geri aldım. Ama hiçbir banka altı ay inceleme yapmadı. En geç ödeyen 45 gün içinde ödedi. Kurumunuz neyin incelemesin yapıyor anlamakta zorlanıyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön