Yapı Kredi Bankası Dosya Masrafını İade Etmiyor.

Murat N. |

Yapı Kredi Bankası'ndan kulladığım kredinin 50 TL'lik dosya masrafını tüketici mahkemesinin kararına rağmen 3 haftadır ödemiyor. Üstelik konuyu iki defa mail attım arayan yok. Ben müşteri hizmetlerini arıyorum orayı tuşla, burayı tuşla bir müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşemedik. Topu temeli 50 TL. Üstelik bankanın maaşlı müşterisiyim. Diğer bankalar daha yüksek meblağları bir hafta içerisinde ödediler. Yapı Kredi bende hayal kırıklığı yarattı.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat N.
  05 Kasım
  20:23

  Hiçbir yetkili beni aramamıştır. Bana gönderdiğiniz numarayı şikayeti yazmadan önce aradım ama bir müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak imkansız. Bize yazın diyorsunuz, yazıyoruz cevap veren yok. Tam bir fiyaskosunuz

 • 05 Kasım
  13:12

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.