Yapı Kredi Bankası Dosya Masrafını Hala Vermedi!

Metin Y. |

Yapı kredi bankasının iki farklı şubesi; tüketici hakem heyetince haksız kesilen dosya masraflarının müşteriye (şahsıma) iadesine karar vermiştir. Karar verileli tam 1 yıl olmuştur. Nitekim kasım/2015'te dilekçe ve ekinde karar örneklerini de gönderdim. İlgili banka hiçbir cevap vermedi (!) 01.02.2016 tarihinde ilgili şubeleri ve 4440444 çağrı merkezini aradım. Tam 3 saat 15 dk oradan oraya bağlıyoruz diyerek sanki resmen vazgeçsin alacağından mantığı ile hareket ederek çözüm odaklı hiçbir somut girişimde bulunulmamıştır. İlgisizliğin ve " vazgeçirmeciliğin" de böylesini ömrü hayatımda görmedim. Bir daha mı? Tövbe!

Etiketler :

Kredi Masrafları Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin Y.
  11 Şubat
  19:08

  YKB bugün şahsıma gönderdiği SMS ile sorunun çözüldüğünü bana ait parayı dilediğim şubeden alabileceğimi beyan etmiştir. Teşekkürler Şikayetvar.com...

 • Metin Y.
  01 Şubat
  16:29

  Kumluca Şubesi ilgili personeli konuyla alakadar olmaya çalışıyor sağ olsunlar. Van şubesinden herhangi bir ses seda yok onlarda sağ olsunlar...

 • 01 Şubat
  13:10

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.