06 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Dosya Masrafı İadesinde Sorun Yaşattı!

Dosya masrafı için tüketici haklarına Başvuruda bulundum ve kazandım. Ödemeyi almak üzere 03/07/2105 tarihinde Ankara Demetevler'de yer alan şubeyi gittim. Kimliği vererek veznedeki arkadaşa ilk başta kredi kartımda borç var ise hesabımdan ödemesini kalan tutarı da hesabımdan çekmek istediğimi ilettim.

Kart borcumu görevli personel ödeyerek makbuzu imzalamamı istedi. Makbuzu imzaladıktan sonra imzamın sistemdeki ile tutmadığını belirterek hesabımdaki parayı ödeyemeyeceğini iletti. Bende böyle bir durumun mümkünatı olmadığını aynı imzam ile 2010 da kredi kullandığımı her sene sigorta yenilemelerinde aynı imzayı attığımı belirttim. Bankanızdan şikayetçiyim.

Özgür 578 Okunma

Cevaplar

  • Özgür31 Ağustos 2015

    Yapı kredi yönetimine sesleniyorum; Bu ilgisiz ve duyarsız duruşunuzu eski koç ailesinin Ferdi olarak kınıyorum. Madem banka olarak bu kadar müşterilerinize umursamaz davranıyorsunuz, bu durumun saygıdeğer Koç ailesine bir zarar olarak gördüğüm için direkt onlara ulaşmam daha yerinde olacaktır.

  • Özgür12 Temmuz 2015

    Sayın İlgililer, müşterilerinize verdiğiniz değer bu kadar, henüz tarafıma bir dönüş dahi yapılmadı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön