14 Kasım 2015

Yapı Kredi Bankası Dosya Masrafı İadesi Yapmıyor!

2014 yılı içerisinde Yapı Kredi Bankası'ndan ev kredisi aldım ve bu işlem sırasında 1430 TL dosya masrafı aldılar. Tüketici hakem heyetine yaptığım itiraz neticesinde haklı bulundum ve paranın iadesi kararı çıktı. Sonrasında Yapı Kredi Bankası haksız olarak elde ettiği bu kazancı iade etmek yerine size karşı dava açıyoruz, acil gelip imza atarsanız davadan kurtulursunuz diyerek tehdit ettiler. Ayrıca davayı kazanırız ve bütün avukatlık ücretini ödemek zorunda kalırsınız diyerek tehditin boyutunu genişlettiler. Değişik adlar altında aldıkları bu haksız kazancın iade edilmesini ve tehditkar tutumlarının değişmesini diliyorum.

Soner 64 Okunma

Cevaplar

  • Soner 14 Kasım 2015

    Merhaba, aynı mesajı gönderip durmak hizmet kalitenizi ortaya koyuyor zaten. Bu kadar büyük bir banka için bu şekilde bir mantalite, gerçekten yazık.

  • Soner 14 Kasım 2015

    Merhaba, bu platform üzerinden yapacağınız uygulamanın görülmesini ve olumlu olumsuz nasıl davrandiginizin kamuoyu tarafından algılanmasıni istiyorum. Dolayısı ile bu platformda cevap verir misiniz?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Kasım 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön