23 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Dosya Masrafı İadesi Yapmıyor!

Beylikdüzü-Beykent şubesinden kullanmış olduğum 11.05.2010 tarihli,684 2000 3308 no.lu konut kredimin dosya ve komisyon masraflarının ve bilgi edinme kanunu kapsamında hakkım olan masraf dekontlarımın tarafıma iadesi için Kasım 2014'te sizin için buradayız iletişim kanalına bildirimde bulundum. Konu ile ilgilenileceği konusunda otomatik bir mail atıldı. 3 aydır dönüş yapılmadı.

Burcu 348 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 23/02/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön