Yapı Kredi Bankası Dosya Masrafı İadesi!..

Yusuf T. |

Yaklaşık 3 ay önce dosya masrafları davasını kazanıp yapı krediye bildirmiş olmama rağmen henüz ödemeyi alamadım. Müşteri hizmetlerine 3 defa ulaştım ilkinde sıraya alındığını 2 hafta içinde ödeneceğini söylediler bekledim 1 ay geçti ödenmedi. Tekrar mail ile talep yaptım geri dönüş olmadı. Sonra yeniden telefon ile müşteri temsilcisine ulaştım ve hiçbir şekilde bilgi vermedikleri gibi kime şikayet ederseniz edin gibi bir dönüş aldım.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf T.
  13 Ekim
  14:09

  Bankanın cevap olarak belirttiği yen, model çözüm merkezi sistemlerine yazılı ve sözlü olarak ulaştım zaten hiçbir açıklama yapamadılar. Birde üstüne tüm yasal hakkınızı kullanabilriz siniz sıkıntı yok deyip çıktılar işin içinden. Aylardır ödeme yapmıyorlar.

 • 13 Ekim
  10:02

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.