12 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Dosya Masrafı İadesi!

Yapı Kredi Bankası'ndan çekmiş olduğum kredinin, dosya masrafı iadesi için tüketici hakem heyeti onay verdi, fakat bankaya verilen yasal süreç bitmesine rağmen ödeme yapılmıyor. Diğer bankalardan iade almam bu kadar uzun sürmemişti, alıp alamayacağım konusunda muhatab bulamıyorum, banka şubesi ilgilenmiyor 444 lü çağrı merkezi numarasına yönlendiriyor, 444'lü çağrı merkezi numarada şubeye yönlendiriyor.

Akın 5.336 Okunma

Cevaplar

  • Akın19 Eylül 2013

    Şikayetimle ilgili gelen mailinizde, internet sitenizden ''sizin için buradayız'' şikayetini doldurmam söylendi. Doldurdum tarafınıza gönderdim, ..... referans numaralı şikayet ..... referans numarası ile kayıt edildiği en kısa zamanda dönüş yapılacağı notu mail olarak tarafıma geldi. Fakat hala kimse dönüş yapmadı. Sanırım yasal sürece girmek zorunda kalacağım. Başka iki bankadan 15 gün içinde dosya masrafı iademi almıştım. Teşekkürler,

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2007987 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön