Yapı Kredi Bankası Dosya Masrafı İadesi!

Engin Ç. |

2005 ve 2006 yıllarında Yapı Kredi Bankası İstanbul/Arnavutköy şubesinden ihtiyaç kredisi çektim. Ne kadar dosya masrafı kesildiğine dair belgeyi bir türlü alamadım. Arnavutköy'de ki şubeyi aradım. Mart 2014'te faks çektim. Arnavutköy şubesinden bana, en yakın şubeye gidip genel merkezimize dilekçe yazın dediler. Çünkü Koç bankla birleştiğimiz için kayıtlarınız genel merkezde denildi.

Bulunduğum yerde Tekirdağ Kapaklı şubesinden Ağustos 201 bir dilekçe çektim cevap alamadım. 20 Şubat 2015'te bir dilekçe daha çektim. Yine cevap yok. 05 Mart 2015'te bir dilekçe çektim. Yine cevap alamayacağım eminim. Genel merkezlerini arıyorum herkes başından göndermek için uğraşıyor.

Etiketler :

Kredi Masrafları Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mart
  13:33

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş