13 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Dosya Masrafı Dökümanını Alamıyorum!

Yapı Kredi Bankasından 30 temmuz 2007 tarihinde kullanmış olduğum ihtiyaç kredisi ile ilgili dosya masraflarının dokümanını istedim bunun için banka şubesine başvuru yaptım Bu gibi işlemlerin telefon bankacılığı ile yapıldığı tarafıma iletildi. Bunu üzerine telefon bankacılığı hizmetini aradım buradan bu bilgilerin verilemediği kredi çekilen şubeden alınabileceği söylendi.

Ben şuan Isparta da ikamet ediyorum. İhtiyaç kredisini Kırıkkale şubesinden çekmiştim.
Kırıkkale şubesine gitme şansım yok uzun mesafe olduğu için. Bu dokümanlara nasıl ulaşacağım ve kredi masraflarını nasıl talep edeceğim. Bankaların bu uygulamaları insanları bezdiriyor.

Burhan 57 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön