09 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Dosya Masrafı Alıyor!

06.2014 tarihinde Yapı Kredi Bankası'ndan konut kredisi kullandım. 1.500 TL dosya masrafı kesintisi yapıldı. Dosya ücretini tarafıma iadesini istiyorum. Aksi takdirde yasal hakkımı kullanacağım. Aynı şikayeti www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz adresine yazdım, 3 gün sonra sonuca bakmak için tekrar adrese girdim baktım başvurum sonuçlanmış, tarafıma bilgilendirme yapılmıştır yazıyor. Ama beni arayan soran olmadı. Nasıl kime bilgi verildi merak ediyorum?

Şeref 551 Okunma

Cevaplar

  • Şeref 23 Ağustos 2016

    Konut kredimi tek seferde kapattım lütfen dosya masrafımı tarafıma iade edin. Aski takdirde yasal yollara başvurup dosya masrafını alacağım!

  • Şeref 03 Nisan 2015

    Aldıgınız ücretin iadesini istiyorum

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön