07 Kasım 2014

Yapı Kredi Bankası Dosya Masraf İadesi İçin Dönüş Yapmadı!

31/07/2014 tarihinde tüketici hakem heyetine yaptığım şikayet sonucu Yapı Kredi'den konut kredisinde alınan masrafların iadesini talep ettim.

Beraberinde başvurduğum 2 bankadan yanıt gelmesine rağmen olumlu/olumsuz herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

Yapı Kredi'den konu hakkında acil dönüş talep etmekteyim.

Merve 271 Okunma

Cevaplar

  • Merve 10 Kasım 2014

    Yapıkrediden tarafıma ulaşan mail ekte olup kendilerine ne şekilde ulaşabileceğime dair bigi bulunmamaktadır. tarafımla CEP TELEFONUM ile iletişim kurulmasını rica ederim. Yapı Kredi Web sayfamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu hakkında, İlgili kararın hangi kaymakamlığa ait olduğu,karar numarası gibi bilgilerin tarafımıza bildirilmesi halinde araştırma işlemi yapılacaktır. Her türlü öneri, soru ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi ve iyi ilişkilerimizin devamını dileriz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön