Yapı Kredi Bankası Doğum Günümde 5 TL Kazanmadım...

Ersin Y. |

28 Ocak günü doğum günüm dolayısıyla Yapı Kredi'den "Doğum gününüzü kutlarız. Bugün world iş yerlerindeki alışverişinizde ilk 100 TL'ye 5 TL puan. Joker Vadanızı hatırlatın" diye bir mesaj geldi. Dün alışveriş yapmıştım. Bugün puan yüklenmemiş. çünkü orada mantıksız bir ifade ile yazılan "Joker Vadanızı hatırlatın" i alışveriş yaptığım yere söylemem lazımmış. Şimdi ben size joker vadaanızı hatırlatın desem ne anlarsınız? Yani bunu açıkça "kasiyere doğum gününüzü hatırlatın ya da joker vada için kasiyere bilgi verin" diyerek yazmak çok mu zor? Amacınız üzüm yemek mi yoksa bağcı dövmek mi? Yapmayın etmeyin. Bir kampanya yapıyorsunuz, bin tane saçma ifade ile bundan yararlandırmıyorsunuz.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin Y.
  23 Mart
  21:12

  hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Sadece ileri ki kampanyalarda görüşlerinizi değerlendireceğiz diyip gittiler. Rezillik!

 • 30 Ocak
  09:01

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.