29 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası Dilekçeye Cevap Vermiyor!

12.07.2013 tarihinde Yapı Kredi Bankası Ufuktepe Şubesine vermiş olduğum dilekçede "55**2 nolu kredimle ilgili ödemiş olduğum dosya masrafı vb. masrafların ödentilerini içeren bir döküm" talep ettim. Fakat aradan geçen uzun zaman zarfında dilekçeme bankanız tarafından herhangi bir cevap verilmemiştir.

Bu sebeple en kısa zamanda söz konusu talebimin karşılanmasını ve istemiş olduğum kredi masrafı ödentilerinin bir dökümünün adresime postalanmasını talep etmekteyim. Aksi takdirde bankanızı BDDK'ya ve diğer ilgili kurum ve kuruluşlara şikayet edeceğimi bildiririm.

Eyyup 56 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön