03 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Dilekçeme Cevap Bile Vermedi!

Yaklaşık 2 hafta önce, TV alt yazısında gördüğüm bir haber üzerine Yapı-Kredi ve bir başka bankaya, son 10 yıl içerisinde kullandığım kredilerin, detaylı açıklamasını talep eden bir dilekçe yazdım. Diğer banka, talebim ile ilgili işlemin değerlendirilip bana haber verileceğini mesaj ile bildirdi.

Çektiğim kredilerin üstüne eklenen faizin dışında, benden dosya masrafı ve sigorta bedelleri adı altında alınan ücretlerin, ödenmiş dekontlarıyla birlikte ayrıntılı açıklamasını talep etmeme rağmen, Yapı-Kredi bankası herhangi bir şekilde, tarafıma yanıt vermedi. Bu konu ile ilgili değerlendirmenin gözden geçirilmesini ve söz konusu belgelerin adresime ulaştırılmasını talep ediyorum.

Vural 55 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön