23 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Çok Duyarsız!

Bir Koç çalışanı olarak başka bir Koç firmasını şikayet etmek istemezdim ama farkındalık yaratmak gerek. Yapı Kredi Bankası'ndan maaş kartım var; chip'i silinmiş ve poslarda çalışmıyordu. 13 Ocakta yenileme için KOÇ ÇİM şubeden dilekçe verdim. Cuma günü kartın ulaşacağını söylediler. Bugün 22 Ocak ve konuyla ilgili çağrı açıldığını; kart basımında sorun olduğu için gecikme yaşandığını ilettiler.

Kartı yeniden bile bassalar şu ana kadar ulaşırdı. Maaş müşterisi olduğumuz için gelir yaratamıyoruz diye mi öncelik verilmiyor, istenen kart kredi kartı değil diye mi önemsenmiyoruz bilemiyorum. Geçen sene de ek kartımın iptalini istediğimde kredi kartımı iptal etmişlerdi çağrı merkezinden. Duyarsızlık, ilgisizlik.

Ceyda 163 Okunma

Cevaplar

  • Ceyda30 Ocak 2014

    Mail olarak dönüş yapmadıkları gibi YKB internet sitesinden şikayetimi ilettikten sonra size yazmıştım zaten.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, 2251170 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön