20 Aralık 2014

Yapı Kredi Bankası Çınar Paket Fiyaskosu!

Sayın Yapı Kredi Bankası yetkilileri;
Bana haber vermeden abone yaptığınız çınar paket için şubeye iptal etmesini söyledim ve şube iptal etti. Ancak kesilen 89 TL'nin 60 gün geçmesi sebebiyle iade edilemeyeceğini söylediler. Yani şube parayı çeksin, 60 gün farkına varmazsak para sizindir öylemi.

Bilgim dışında abone yapıldığım ve iptalini gerçekleştirdiğim çınar paket aboneliğinin ücretinin iade edilmesini istiyorum.

Ayrıca Çınar pakete üye olanlardan yıllık aidat komisyon alınmayacağını söylüyorsunuz ancak
çınar paket aboneliği sürecinde kredi kartı aidatı alıyorsunuz bununla da kalmıyorsunuz, ödeme gecikmelerinde 6 TL'ye yakın bir bildirim ücreti ve mesaj içinde 40 kuruş kesiyorsunuz.

Eren 257 Okunma

Cevaplar

  • Eren 30 Aralık 2014

    hiç bir şey yapılmadı yazıklar olsun yapı krediye... kimseye tavsiye etmiyorum...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön