23 Ekim 2015

Yapı Kredi Bankası Cevap Vermeyen ve Ulaşılamayan Müş. Hizmetleri!

2 Ekim günü telefonuma gelen SMS ile yurt dışı harcama yapıldığı bana ait değilse müşteri hizmetlerini aramam gerektiği bildirildi. Dönüş yaptığımda kartımdan 700 TL'ye mukabil bir yurt dışı harcama yapıldığını öğrendim. Kartı iptal edip faks numarasına bu harcamanın bana ait olmadığını ve ekstreme yansıtılmamasını istedim. (3 Ekim)

Daha sonra bankanın kendi sitesi üzerinden "Memnuniyetiniz İçin Buradayız" bölümünden 4691774 no.lu bir soru dosyası açtım. Dosyayı üç dört gün sonra sorguladığımda "başvurunuz sonuçlandırılmış ve tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır" diye bir ibare ile karşılaştım. Fakat tüm çabalarıma rağmen bu bilgilendirmeye ulaşamadım. Bu haksız harcamayı ödemek istemiyorum.
Yardım edin lütfen...

Vural 172 Okunma

Cevaplar

  • Vural 23 Ekim 2015

    hiçbir şekilde cevap alamıyorum. Resmen sinir harbi... .

  • Vural 23 Ekim 2015

    Klasik formatınızla cevap vermeniz çok inceydi

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Ekim 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön