13 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası Çekilen Kredi Ödemelerinden Alınan Hesap İşletim Ücreti!

Bankanızdan 19,875,16 TL kredi çektim. Ödemelerimi ATM den fazlasıyla yapmış olmama rağmen yatırdığım fazlalıkları bankanız hesap işletim ücreti adı altında kesmiş bulunmaktadır. Ben kredi için zaten dosya masrafı sigorta bedeli kredi faizini peşin olarak hesapladık o şekilde kredimi çektim ve ödedim. 25/05/2015 tarihinde kredim bitti. Ortalama bu süreçte kesilen 250 TL civarındaki hesap işletim ücretinin haksız kesildiğini beyan eder tarafıma geri ödenmesini arz ederim.

Ömer 904 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 17/06/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön