21 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Çek Ödemesi!

17 mart vadeli çek için tarafıma ihbarname gelmedi yada ben almadım. çek sahibi firmaya önceki iki çekimi iş bankasına ödediğimden önce bu bankaya gittim, saat 15:30'du biraz sıra bekledikten sonra çeki bulamadık ve firmayı arayarak çekin yapı kredide olduğunu öğrendim saat 16:30 gibi bankaya ulaştım ve biraz bekledikten sonra çeklerin notere gittiğini öğrendim.

Bankacıyı aradım ama geç olduğunu söyledi, birkaç dk. ile gecikmişim. 10 yıldır esnafim ve ilk defa çekim protesto oldu. yasal olarak son ödeme zamanım saat kaça kadardır? saat 16:00'da çeklerin notere gitmesi ve işlemimin tamamlanmamasına bağlı oluşan maddi/ticari sonuçlardan şikayetçiyim.

Amaç 157 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön