Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi İletişim Sorunu!

İbrahim B. |

Mevzu bahis bankanın müşteri temsilcisine ulaşmak mümkün değil. 444 0 444 numaralı hattındaki tüm menüleri dinledim, tüm iletişim ağına hakim oldum ancak hiçbir menünün içinde operatöre bağlanabileceğim bir seçenek bulamadım. Operatör servisi zorunlu bir hizmettir. Belirli sektörlerde çağrı merkezinizin olması zorunludur. Ancak burada mantık farklı benim anladığım kadarı ile. Kendilerinin cevap vermek istediği soruları sormanız için bir sistem kurulmuş burada.

Reklamlarınıza milyon dolarlar harcayıp algılarımıza hitap etmeye çalışmadan önce (ki benim algıma reklamla ulaşmanız mümkün değil) müşterilerinizden korkmayın. Yatırımı müşterinize yapın, reklam ajanslarına değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  17:05

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 28/07/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • 23 Temmuz
  11:48

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş