Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi Çalışma Sistemi Çok Kötü!

Hatice Y. |

Geçen haftalarda Yapı Kredi Bankası maaş kartımı internetten alışveriş için nasıl açtırabilirim bilgisi için çağrı merkezini aradığımda 5 agent ile görüştüm. 50 dakika kadar uğraşmama rağmen herhangi bir sonuca ulaşamadım hizmet alamadım.

Hayatımda bu kadar işe yaramayan çağrı merkezi görmedim. Bence boşuna çağrı merkezi sistemi kurulmuş. Kimseye soru soramadan hızlıca anlatıp, tekrar sorduğunda hatta bekleyemiyoruz diyerek konuşmama fırsat vermeden yüzüme kapatan bir çağrı merkezi olamaz!

Şikayet edeceğimiz bölüme aktarıyorum diyerek alakasız bölüme aktarmadan mı dersiniz, yüzüne kapatan mı! Bu nasıl bir sistemdir? Bence maaşları az geliyor çalışmıyorlar ya da iyi eğitim verilmiyor. Önce konuşma eğitimi almaları gerekiyor, azarlar gibi konuşmalar ve daha fazlası. Kısacası kalitesiz bir çağrı merkezinden daha iyi hizmet alabiliyoruz sizden alamıyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mart
  09:42

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.