Yapı Kredi Bankası Böyle Kötü Bir Hizmet Olamaz.

Akif S. |

29 Eylül tarihinde a** s** olarak Denizli Saraylar şubesinden bir tüketici kredisi çektim. M***k** bir müşteri temsilcisi ilgilendi. İşlemin akabinde bizden kesilen sigorta ücretinin çok fahiş olduğunu fark ettik. Bize işlem sonunda hiçbir sigorta poliçesi vermediler. Bugün şubeye giderek olayı araştırdık, söz konusu çalışan İstanbul'da eğitimdeymiş, başka temsilci ilgilendi ve bize haberimiz olmadan hayat sigortası yanında, geri ödemeye yönelik sigorta adında başka başka bir sigorta daha yapmış. Bedeli 720 TL.

Büyük tartışma sonucunda ısrarla bize poliçe numarası vermediler. Konuyu şube müdürüyle a** beyle tartıştık. Bize dilekçe yazmamızı ve ücretin bir hafta içerisinde hesabımıza yatırılacağını belirti. Dilekçemizi yazdık ve acilen poliçe bilgisinin ve para iadesinin bir hafta değil, hemen ertesi gün yatırılmasını istiyoruz. Hazine Müsteşarlığına bildireceğimi belirtmek isterim.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ekim
  12:51

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.