06 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Böyle Bir Sistem Yok!

YKB De kredim var total olarak kapatmak istiyorum. Yok şube ile görüşün diyorlar. Şubeyi arıyorum telefonlarını açmıyorlar. Böyle rezalet bir banka olur mu? Borcum var ödemek istiyorum almamak için elinden geleni yapıyorlar. Birde Online destekteki arkadaşta bir hayli küstah ve ukala. Soru soruyorum resme ağzından iğneyle laf alıyorum.

Biraz sert konuşunca ne yapmam gerektiğini söylüyorlar. Konuşmalar ekte. Böyle bir banka ile çalıştığımdan gerçekten pişmanım. Şubelerdekiler sorumsuz, online destek ekibi sorumsuz, davranışları bir garip.. Bunlarla çalışacak arkadaşlar bilmeliler ki müşterinin hiç bir değeri yok. Köprüyü geçene kadar beyfendi ondan sonra yüzüne bile bakmıyorlar.

Yalçın 86 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1782056 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön