21 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Boş Fiş Basımı!

Ben 1 yıldır Yapı Kredi Bankası hesap kartı kullanıcısıyım. Bugün bir talepte bulunmak için Eskişehir bağlar şubesine gittim. Sıra aldım ve yarım saat bekledim. Sıram geldiğinde ilgili gişeye gittiğimde oradaki bayan başka bir numara söyleyerek benim yanlış geldiğimi iddaa etti.

Hatalı fiş basmadığını ısrar ederek benim sıramı başka birine verdi. Yalnız benim numaram 907 ve 5 numaralı gişeyi gösteriyordu. Ben de ısrar ettim, yalnız sonuç değişmedi. Fişimi yırttım ve çıktım. Şunu öğrenmek istiyorum, acaba çalışanınız gelen müşterilere göre ne kadar haklıdır? Hizmet anlayışınız bu mudur? Hesap kartımı bu günden itibaren iptal ettirip bankanız adına olan kartımı bir daha kullanmayacağım.

Ercan 152 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, 2248611 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön