13 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Blokenin Kaldırılması!

Yapı Kredi Bankası'nda Bandırma ve Vali Konağına ait iki adet hesabım bulunmakta. Bandırma hesabıma bağlı kredi kartımın borcunu ödeyemediğim için yapılandırmıştım. Onunla da ilgili gecikmeler olduğu için idari takibe girdiğim söylenmişti ve dosyam avukatta işleme konmadan bütün borcumu kapattım.

Fakat bankaya hiçbir borcum olmamasına rağmen Vali Konağı hesabımdaki paraya ikinci kez bloke konuyor. Konuyla ilgili şubelerden, müşteri hizmetlerinden, genel müdürlükten kesin bir cevap alamıyorum. Yaklaşık bir hafta önce de aynı sıkıntıyı yaşamıştım şubeler kendi aralarında konuşup blokeyi kaldırmıştı. Fakat hala hesabımda bloke var. Yardımcı olabilir misiniz?

Hakan 230 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön