Yapı Kredi Bankası Bizim Bilgimiz Ve İsteğimiz Dışında Bizim Adımıza Nasıl İşlem Yaparsınız.

Arif Ç. |

Maaş aldığımız şirket yapı krediyle anlaşmış. Mecburen bizde müşterisi olduk. Ama işlem yapan bayana defalarca söyledim, sadece maaş kartı istiyorum. Başka işlem yapmayın ve herhangi bir SMS göndermeyin diye. Maaş kartım geldi şifre için bankayı aradım. Yine aynı konuları defalarca paylaştım. Kredi kartı ek hesap kredili mevduat hesabı! Ne varsa işleme kapatın. Bana SMS dahi atmayın dedim. Bankacı bayan tabi beyefendi isteklerinizi yaptım dedi. Bir süre sonra sayısız SMS Kredi kartı, farklı hesaplar geldi. Ben istemediği söylüyorum, neden bunları yapıyorsunuz. BDDK ya şikayette bulunuyorum. Kanun size cezanızı verecektir elbette.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif Ç.
  16 Şubat
  23:50

  Bu bankayla çalışmayın. çünkü sizin istekleriniz değil bankanın istekleri oluyor. Ve sizin adınıza kart vb. Hesaplar açılıyor. Çözüm yapmıyorlar. Ancak bizler sinir krizine giriyoruz.

 • Arif Ç.
  15 Şubat
  11:12

  Sizler çözüm kanalı değil yeni çözüm yumakları oluşturuyorsunuz. Siz sadece insan olarak bizlerin taleplerini yerine getirin. Başka bir iş te yapmayın. Yaparsanız eğer sağlık probleminiz var derim

 • 15 Şubat
  10:26

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.