24 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Birikmiş World Puanlarımı Kesti!

Yapı Kredi Bankası 27075*** numaralı müşterisiyim. Ocak 2014'te hesap ekstremde daha önce hiçbir talimat vermediğim halde word puanlarımın Mayıs Ayından itibaren ekside olduğunu fark ettim. Müşteri temsilcisi ile 10 Ocak 2014 tarihinde yapmış olduğum görüşmede duruma anlam veremediğini söyledikten sonra çağrı oluşturdu.

Ancak 11 ve 18 Ocak 2014 tarihlerinde bankanın sitesine yazmış olduğum iki şikayet ve 21 Ocak 2014'tarihindeki telefon görüşmesinde acil kodu ile çağrı açıldığı, en kısa zamanda ilgili birimin bana ulaşacağı bilgisi verilmesine rağmen arama ve mail adresime bilgi verilmiyor. Ancak kendileri alacaklı olduklarında günü ve saati geldiği an hemen kesiyor veya icraya veriyorlar.

Mehmet 57 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 09 Şubat 2014

    Cevap bile vermiyorlar ki bir değerlendirme yapayım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön