02 Mayıs 2014

Yapı Kredi Bankası Bireysel Müşteri Temsilcisinin Umursamazlığı!

Şubat 2013'de Nazilli Yapı Kredi Bankası şubesine evraklarımla birlikte gittim. Ticari hesap açtırmak Yapı Kredi Bankası ile çalışmak pos cihazınızın çalışma sistemini öğrenmek istiyorum dedim. Yoğunluk olduğunu beyan ederek evraklarımı aldılar bir kaç gün içinde dönüş sağlayacaklarını bildirdiler.

1 ay bekledim ve sonunda dayanamadım gittim bankaya benim evraklarımı alan temsilcinin izine gitmiş olduğunu beyan ederek benimle ilgilenmediler bile.

Şikayetimi okuyacak olan değerli müşteriler ve Yapı Kredi Bankası yetkilileri; bu kadar sorumsuz bankacılık olmayacağını Sikayetvar.com sitesinden beyan etmek isterim.

Ferhat 477 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan 'SİZİN İÇİN BURADAYIZ' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön