Yapı Kredi Bankası Bilgim Olmadan Kartımdan Harcamalar Yapılmış!

Merve A. |

Balıkesir'de oturuyorum. Yapı Kredi Bankası'nın 3.200 TL'lik limiti olan kredi kartım var. Bu karttan 880 TL'lik tek bir ürün aldım. Onun 3. taksitini yatırmak için ATM'ye gittiğimde kart borcumun 3.200 TL olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini arayıp kartı kapattırdım.

Ertesi gün, yani bugün bankaya gittim. Yapılan harcamaların dokümanının hepsini istedim. Sadece son 1 ayın kini verebileceklerini söylediler. Aldım inceledim ve gördüm ki İstanbul'dan kartımdan harcamalar yapılmış. 15.04, 18.04, ve 19.04 tarihlerinde toplam 2.470 TL'lik fatura ödemeleri, tatil gibi harcamalar yapılmış. Bu harcamalar yapılırken bana hiçbir onay SMS'i gelmedi.

Bankanın büyük bir zafiyeti var, güvenlik sıkıntısı var ve bankadaki personeller de hiç yardımcı olmuyor. Karakola suç duyurusunda da bulundum gerekirse bankaya dava da açacağım bu işin peşini bırakmayacağım...

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  15:16

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.