02 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Bilgim Dışında Kartımdan Harcama Yapılmış!

Benim 10 şubatta 9,26 tl 10 şubatta. 37, 00 tl 10 şubatta 9, 26 11 şubatta 462. 45 bu harcamalar benim bilgim dışında ve şifre gelmeden onaylanan bir işlem olmasına rağmen bu harcamaları ben yapmama rağmen bu harcamalar benim hesap ekstreme gelmiştir bunu ben ödemeyeceğim ve bunun işlemin 1 ay olmasına rağmen kimse bir cevap dahi vermedi.

Ben bu ekstrenin iptal edilmesini ve faiz işlememesini istiyorum bir kişi aramadı eğer kredi vermeye kalksanız ararsınız ve bende bu kartımı iptal etmeye karar verdim böyle bankacılık anlayışı olmaz 1 aydır çözümlemediniz.

Mehmet 78 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön