05 Mayıs 2014

Yapı Kredi Bankası Bilgilerdeki Tutarsızlık Var.

Ortak limitli 2 tane kredi kartım var. Örneğin kullanılabilir limit şu anda 20 TL ise, 10 TL lik bir harcama yaptığım zaman, Akıllı Asistandan gelen mailde 10 tl harcama yaptınız. Kullanılabilir limitiniz 185 TL diye mail geliyor. Kullanılabilir limitiniz 10 TL'dir, demesine rağmen arada 150-200 TL lik bir limit farkı var.

Neden kaynaklandığı ile ilgili 04.05.2014 tarihinde 19:00-19:25 civarı bilgi almak için çağrı merkezinizi aradığımda. Çağrı asistanı arkadaş ilgilenmedi. İnternet bankacılığında görünen limitin doğru olduğunu söylüyor. Neden kaynaklandığı ile ilgili araştırma yapılmasını istedim. Kabul etmedi. Yapılacak bir şey yok. Siz yanlış zamanda bakmışsınızdır dedi.

Mustafa 170 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön