16 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Bilgilendirmeden Avukata Vermiş!

Vefat eden babamın YKB'na ait 2 adet kredi kartı ve toplamda 22.000tl borcu vardı. Borcunun %80i devam eden taksitli borçlardı. Mirasçısı olarak bu borcu ocak 2013 tarihine kadar 8500tl ye kadar indirdim. Fakat ocak ayında Avukatlık olduğumuzu telefonla öğrendim. Adresimize yapılan hiç bir uyarı olamadığı halde avukat tarafından 9600tl borcumuz olduğunu ve bunu kapatmamamız halinde haciz işlemlerini başlatacaklarını söylediler.

3 ayda 6750tl daha ödeme yaptım. Şu anda vadesi gelmeyen borcumu bile ödettiriyorlar. Defalarca uyarmama rağmen hala bana babamın ismiyle hitap eden avukatlık bürosuna borcumun tamamını mayıs ayı sonuna kadar ödeyeceğimi söylememem rağmen hala hacizle tehdit edilmekteyim.

Tunç 34 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön