13 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Bilgi Dışında Sigorta Yapmış!

Benim bilgim dahilinde olmadan ve hiçbir arama yapmadan, Yapı Kredi Bankası, benim adıma, aylarca hayat sigortası başlığı altında kredi kartımdan para almakta imiş. 444 0 444 no'lu YKB müşteri hizmetlerini aradığımda bana 444 0 953 no'lu hattı aramamı söylediler. O hattı arıyorum, benim adıma herhangi bir poliçe olmadığı görülüyor.

Kendi hesap özetlerim de görülen, YKB Prim yeni adıyla Allianz Hayat Sigortası, neye? kime? Sorularak ve ne için yapılmıştır. Çok acil iptalini talep ediyorum. Ödediğim paraların hemen geri iadesini istiyorum.

Aksi durumda Tüketici haklarına kadar bu şikayetin gideceğini beyan ederim.

Hasan 82 Okunma

Cevaplar

  • Hasan08 Şubat 2014

    şikayetle ilgili arama gerçekleştirilmedi poliçe iptalini kendim sağlatmama rağmen güncel faturama da ücret yansıtılmış.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Hasan16 Ocak 2014

    İptalini zaten kendim sağladım. Hoş İnternet bankacılığında aktif gözüyor. Para iadesi ekstrede gerçekleşecek denildi. Bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön