Yapı Kredi Bankası Beylikdüzü E-5 Şubesinde Müşteriyi Haksız Çıkarma.

Tülin D. |

Annem, hesap açmak ve hesaptaki bakiye ile teminatlı kredi kartı çıkartmak için Yapı Kredi e-5 Şubesinde H*** isimli müşteri temsilcisine başvuruda bulundu. Hata olmaması için telefonda bankacı olarak ben de net bir şekilde isteğimizi anlattım. Bakiyenin yatmasından sonra kredi kartı başvurusunda bulunacağını söyledi.

Bakiyeyi yatırdıktan sonra anneme ve bana "siz bana böyle bir şey söylemediniz" diyerek önce bizi yalancı çıkardı. Şube müdürü C*** Hanım ise bana mevzuatın değiştiğini ve çalışanın hatalı bilgi verdiğini söyledi. H**Hanım ise C*** Hanım'a benim ona telefonda hakaret ettiğimi söyleyerek üstüme birde iftira atarak haklı oldu. Paramızla hem hakarete hem de iftiraya uğradık.

Etiketler :

Şube Personel Bilgi Eksikliği Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  15:43

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.