04 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Başvurumun Onaylanmadığını Haber Vermedi!

Bu sene Koç Üniversitesi İşletme bölümünü yüzde 25 burs ile kazandım. Okula kayıt olmadan önce üniversite ücretini taksitli ödeyebilmek için Koç Üniversitesi Taksitli Sisteme başvurmam gerekiyordu. 2 hafta önce Silivri Yapı Kredi şubesinden yaptığım başvuru Silivri'de üniversite olmadığı için onaylanmamış ve bundan dün haberim oldu.

Silivri şubesi belgeleri Koç Üniversitesi şubesine gönderdiklerini söyledi fakat başvuru tarihinin üzerinden 1 hafta geçti. Bugün kayıt olmaya gideceğim fakat ödeme planının nasıl olacağına dair hiçbir fikrim yok. Müşteri hizmetlerinin konuyla alakalı bilgisi yok. Yapı Kredi Bankası gibi profesyonel sandığım bir bankanın böyle duyarsız ve dikkatsiz olması cidden üzücü.

Soner 63 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön