Yasemin S. Teşekkür Mesajı

Param hesabımdan çalındıktan tam bir hafta sonra çekilen bütün tutar hesabıma tekrar yatırıldı. Aciliyetimi dikkate alarak süreci kısalttıklarından dolayı çalışanlarınıza teşekkür ederim.

Yapı Kredi Bankası Bankamatik Kartı Kopyalanması!

Yasemin S. |

3 Nisan'da bankamatik kartımı kullanamadığım için Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini aradım ve kartımda bir problem olduğunu ilettim. Yetkili kartımın 2 Nisan'da güvenlik nedeni ile iptal olduğunu söyledi. Dahada kötüsü kartım iptal olana kadar hesabımdan 2 defa bilgim olmadan para çekilmiş olması.

Bunun için hemen bankayı tekrar aradım ve bana itiraz dilekçesi yazıp faks çekmemi söylediler. Dilekçemi 3 günde işleme aldılar ve 120 gün sürebileceğini söylediler. Kredi kartı için 10 kere arayan banka bütün bu işlemler boyunca beni bir defa bile aramadı, ne kartım kopyalandığında, ne iptal edildiğinde, ne dilekçem ulaştığında ne de işleme alındığında. 120 gün bekleme lüksüm yok maalesef. Çalınan benim maaşım.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Nisan
  23:04

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler
  yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.


  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan \'SİZİN İÇİN BURADAYIZ\' linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü

 • Yasemin S.
  14 Nisan
  16:35

  Param hesabımdan çalındıktan tam bir hafta sonra çekilen bütün tutar hesabıma tekrar yatırıldı. Aciliyetimi dikkate alarak süreci kısalttıklarından dolayı çalışanlarınıza teşekkür ederim.

 • 10 Nisan
  10:48

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 10/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Yasemin S.
  08 Nisan
  13:08

  Değerlendirmeye alındığı için teşekkür ederim. Ancak 120 günlük bir değerlendirme süresini kabul edebilecek durumda maddi olarak değilim. Konunun hızlandırılmasını mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.
  Teşekkürler.

 • 08 Nisan
  12:16

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş