Yapı Kredi Bankası Bankamatiği Paramı Sıkıştırdı, Banka Sıkışan Para Yok Diyor.

Mehmet A. |

19 Mart'ta Diyarbakır Yenişehir. Seyrantepe askeri lojmanlarındaki yapı kredi bankamatiğinden yapı kredi maaş kartımla hesabıma para yatırmak istedim. Hazneden parayı yatırdım 310 TL'nin 100 TL'sini beğenmeyip geri verdi keşke hepsini verseymiş bir anda bankamatik ekranı masmavi oldu ve kartımı geri verdi.

Hesabımı internetten kontrol ettim para gözükmüyordu. Müşteri hizmetlerini aradım talep oluşturdular ve talebi şubeye aktardılar şube sayım yapıp size geri dönecek dediler. 20 Mart'ta bankadan bir yetkili arayıp sayım yaptıklarını ancak olması gerekenden fazla para olmadığını söyledi. Şikayetin varsa git savcılığa başvur diyerek de üste çıktılar. Yani hem paramdan oldum hem de suçlu.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  17:12

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş