03 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Bankamatiği Hem Para Yutuyor Hem de 50 Kuruşa Makbuz Veriyor!

Yapı Kredi Bankası Atm'sine borcumu yatırdım ardından 3 tl için, size bu parayı veremiyoruz, çağrı merkezi ile iletişime geçin diye bir yazıyla karşılaştım. Makbuz almak istediğimde de 50 kuruş makbuz parası istedi. Hakkım olan makbuzu nasıl para ile satabiliyorsunuz? İşlemi veznelerden yapsam yine para mı alacaksınız? Ayrıca 3 tl önemli değildi ancak, ne vezne ne de çağrı merkezi göremiyoruz diyor, hatta çağrı merkezi bana sormadan telefonu bile kapattı.

Veznedar ise hesabına 1 ay sonra yatar dedi ama bu da olmadı. Elimde makbuz var ve 3 tl nin yanında soru işareti var. İşlemler çözülmezse Tüketici Mahkemesi'ne başvurup hem makbuz parası için hem de yutulan paraların peşine düşeceğim.

Tolga 191 Okunma

Cevaplar

  • Tolga 15 Haziran 2013

    Kesinlikle böyle bir mail gelmemiştir. Kredi kartımı kapattırıyorum. Bu arada 3 lira değil 5 liraymış kesinti. Borcumu kapatıp, kartımı kapatıyorum ve sonra o 5 lira için Tüketici Mahkemesine başvuracağım. İyi Günler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1722659 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön