10 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası Bankacılık Adıyla Oynanan Evcilik Oyunu!

2014'ün 11. ayında İstanbul bölge müdürlüğünden M**** A**** G. İstanbul Beylikdüzü E5 şubesindeki müşteri temsilcisi U*** Y. ortak çalışması olarak yapılan ziyarette bankanın firmamıza sağlayacağı olanakları mevcut.

Çalıştığımız bankayla karşılaştırıp Yapı Kredi Bankası'nın bize sunduğu avantajları bildirerek çalıştığımız bankayla bağlantımızı kesmesi, kendileriyle çalışmamız için gerekli bütün prosedürleri uygulamamıza rağmen tarafımıza bulunan vaatlerin yerine getirilmeyip, tarafımıza muhasebe müdürümüzün genel vekaletnamesini şirketimizde hissesi olmamasına rağmen vekaletine istinaden kredi tahsis biriminin gizli ortak olarak görmesi gibi komik cevaplarla dönüş yapılmıştır.

Ayhan 145 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön