Yapı Kredi Bankası Banka Değişikliği İle Mağdur Oldum.

Salih T. |

Haziran 2016 tarihine kadar G**** ile çalışıyorduk. Sözleşme bitince Yapı Kredi Bankası ile protokol imzalandı. Ben hesabımı ödemelerimi zamanında yapan bir memurum. Bazen ihtiyaç halinde artı bakiye esnek limit kullanıyordum. Yapı Kredi Bankası'na geçince esnek hesap açılmadı. Bugün ilçeden kalktım 50 km yol geldim ve bankada tekrar başvuru yaptık. İşlem onaya gitti tamam dedim ayrıldım. Ve gelen mesaj olumlu değerlendirilmemiştir iyi günler şeklinde. Kime göre neye göre iyi günler benim daha önce tıkır tıkır çalışan bankamdan ettiler ve şimdi hizmet vermiyorlar. Ben böyle bir anlayış görmedim. Ayrıca istediğim limit hepi topu 500 TL idi. Öğretmenim maaşım yerim belli. Beni mağdur ettikleri için Yapı Kredi Bankası'ndan şikayetçiyim ve anlaşma süresi inşallah çabuk biter ve başka bankaya geçeriz.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih T.
  04 Ağustos
  22:13

  Bu bir çözüm mü? Hazır metni cevap olarak yapıştırıyorsunuz maaş müşteriniz hala mağdur?
  Hizmette sınır yoktur sloganınız gerçekmiş (!)...

 • 30 Temmuz
  09:08

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.