12 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası Bakım Sebebi İle Haber Vermeksizin Tüm İşlemlerin Kapatılması.

12/06/2015 tarihinde saat 03:00 - 06:00 saatleri arasında bir bankanın nasıl tüm işlemleri (pos cihazları-bankamatikler-mobil şube-müşteri hizmetleri) kullanılamaz anlamış değilim. Müşterilerinizi ne kadar mağdur ettiğinizin umarım farkındasınızdır. Her türlü reklam için attığınız mail ve mesajları bir seferliğine mantıklı bir sebeple uyarı amaçlı atsaydınız sayenizde rezil olmazdık. Maaş müşterisi olmasaydım bu sabah itibari ile tüm ilişkimi keserdim.

Murat 224 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 16/06/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön