14 Eylül 2015

Yapı Kredi Bankası Aydın Merkez Şubesi Hakkında!

Ben hayatımda bu kadar ilgisiz, bu kadar dağınık çalışanları bir arada görmedim. Temmuz 15'te şirketi devraldım hala eski şirket sahibi bilgileri silinmedi. Bilgiler 1000 defa söylememize rağmen güncellenmedi. Birde üstüne T*** Hanımdan azar işittik! Kredi kartımız hala teslim edilmedi. Koskoca şirketiz. İş yapacağız elimiz kolumuz bağlı. Bahaneleri bahane değil! İnternet bankacılığı şifremiz de hala gelecek. 5 dakikaya gelir demişlerdi sözde. Tüm hesaplarımı çekeceğim. Sizin bu şubeniz 5 para etmez. Müdürünüz de çok ilgisiz. Konuyu görüştük ne bir dönüş yapıldı ne de çözüm bulundu. Çalışanlar müdürün gözünün önünde müşteriyi azarlıyor, dedikodu yapıyor ama kesinlikle iş yapmıyorlar!

Seçil 70 Okunma

Cevaplar

  • Seçil18 Eylül 2015

    Sorunumuza bir çözüm bulunmadigi gibi şube muduru calisanlarini kolluyor müşteri olarak bizim iletisim kopuklugu yadadigimizi söyledi. Hesaplari cekecegimi belirttim hiç umursamadi bile. Bu altin guncu kadın kapasitesiyle oraya mudur olması çok sasirtici. Calisanlar için zaten bir şey demiyorum. Allah cezalarini versin insallah.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Eylül 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön