25 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Avanspuan Borç Kapama Tutarı!

Yapı Kredi Bankası her geçen gün bizleri yanıltmak için yeni bir yol keşfediyor sanırım. Bugünkü sürpriz Yapı Kredi Bankası'ndan. Kredi kartı ekstremi incelerken üyelik ücreti avans puan borç kapama tutarı (49,49 TL) gibi tuhaf kesintiyle karşılaştım. Aslında önce yıllık üyelik ücreti kesmişler ama nasıl olmuşsa bunu sonra iade etmişler. Ancak onun yerine ne olduğu belirsiz bu yeni bir kesintiyi yapmışlar.

Böyle bir uygulama ve kesinti kabul edilebilir değildir ve hiçbir yasal gerekçesi de olamaz. bBöyle bir kesintiyi ödemeyeceğim gibi kredi kartımı da en yakın zamanda kapatacağım.

Derya 646 Okunma

Cevaplar

  • Derya22 Şubat 2014

    Yapı kredi'den hala bu şikayetimle ilgili bir dönüş almadım. Yeni dönem ekstrem de geldi ancak herhangi bir düzeltme göremiyorum. Önceki ekstre tutarının sadece bana ait harcama tutarlarını ödemiştim, bu sefer de aynısını yapmaya devam edeceğim. Hiçbir şekilde bu ücreti ödemeyi kabul etmiyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön