09 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası ATM'sinden Para Yatıramıyorum!

Ankara gibi büyük bir şehirde ikamet etmekteyim ve çalışmış olduğum şirketim Yapı Kredi Bankası ile maaş anlaşmalı. İnanın Yapı Kredi Bankasını kullanmadan önce hiç böyle sorunlarla ard arda karşılaşmamıştım. Öncelikle şubelerde çalışan personelin kaba davranışları tıpkı hemşire hasta diyoloğu gibi ve ATM'lerin yetersiz ve bir çoğunun arızalı olması gibi sorunlarla karşılaştım.

Örneğin şirket hesabına para geçmem gerekiyor ve ben bu işlemi hemen hemen her gün yapıyorum ATM para yatırma işlemi yapılamaz diyor yada kartımı yutuyor. Benimle aynı konumda bulunan 20 tane arkadaşım var hepsi hemen hemen aynı sıkıntıları söylüyor ve bir ATM bulabilmek için Ankara'nın göbeğinde 10 KM yol yapıyorum. İlgililer bu şikayetleri dikkate almalı.

Akın 73 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2000992 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön