26 Ekim 2013

Yapı Kredi Bankası ATM'sinden Habersiz İşlem Yapıldı!

20.10.2013 tarihinde hesabımdan bilgim haricinde kopyalanmış ATM kartı kullanılarak yüklü miktarda para çekilmiş, konuyu ertesi gün tarihinde telefon aracılığıyla bankayı bilgilendirdim ve verilen faksa dilekçemi gönderdim.

Geçen 1 hafta içinde birkaç kez telefon bankacılığını arayarak dilekçemin durumunu sorgulamaya çalışsam da sürekli farklı birimlere aktarıldım ve telefonda bana geri dönüş yapılacağı bilgisi verilmesine ve bankanın ana sayfasında bulunan şikayet formunu doldurarak (ref:2499697) süreçle ilgili bilgi istememe rağmen halen süreçle ilgili herhangi bir bilgilendirmeye yapılmadı.
Hem başıma gelen bu olay nedeniyle hem banka tarafından bilgilendirilmediğim için mağdurum.

Aydin 256 Okunma

Cevaplar

  • Aydin'in Teşekkür Mesajı30 Ekim 2013

    1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde hesabımdan çekilen para hesabıma geri yatırıldı. Bilgilendirme yapılmadığı için tedirgin olsam da kısa süre içinde mağduriyetimi giderdiği için Yapı Kredi Bankası'na teşekkür ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön