Tufan K. Teşekkür Mesajı

teşekkürler paramı hesaba aktardilar.

Yapı Kredi Bankası ATM'nin Yuttuğu Parayı Alamıyorum.

Tufan K. |

19.08.2016 13.15 sularında Bolu İzzetbaysal ** ATM'den 300 TL çekmek için gittim. ATM paramı vermedi ve geçici sebepten hizmet vermemek gibi ekrana yazı çıktı ve kartımı geri verdi. İnternet bankacılığından kontrol ettim. ilk başta para düşmeyince başka bankamatikten çektim parayı .3 gün sonra düştüğünü fark ettim. Banka görevlileri kontrol ettiklerini bizim yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Kendi bankanla bu işi çözmemi söylediler.

Yapı Kredi müşterisiyim ve Yapı Kredi banka kartımla yaptım bu işlemi. Yapı Kredi bankacılık hizmetlerini aradım .2 kere aradım, hala sonuçlanmadı. Müşteri temsilcisiyle görüştüm 4440**' ü arayıp kayıt bıraktım ve hala bekliyorum. Tekrar dönüş yapmadılar tekrar aradım. Geri dönüş için tekrar kayıt oluşturdum. Daha kaç kez aramam lazım. Her aramamda 10 dk oyalıyorlar ve mağduriyetimden dolayı 10 gündür faturalarımı ödeyemedim. Bankanız için küçük bir iş.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tufan K.
  06 Eylül
  16:31

  şikayetimi hemen hallettikleri için teşekkür ederim. müşteri hizmeti olarak bundan memnun kaldım

 • Tufan K.
  05 Eylül
  11:54

  teşekkürler paramı hesaba aktardilar.

 • 31 Ağustos
  11:31

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.